Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,07 / Satış: 8,10
€ EURO → Alış: 9,65 / Satış: 9,69

Rotary ödülleri

Rotary ödülleri
  • 26.02.2021
  • 237 kez okundu

2’si Doktor,1’i Eczacı, 3 kovid kurbanının eşleri ile HTO’ya…

Antakya Defne Rotary Kulübü, koronavirüse kurban giden Antakyalı iki doktor ve bir eczacının eşleri ile pandemi ile mücadelede simge kesim olan, sağlık ordusunu temsilen Hatay Tabip Odası’na, “Aile ve Toplum Hizmet Ödülü” verildi.
Antakya Defne Rotary Kulübü’nün geleneksel ‘Aile ve Toplum Hizmet Ödülü’nü bu yıl sağlık emekçilerine takdim etmeyi uygun gördüklerini söyleyen Kulüp Başkanı Nermin Tiftikçi, şu bilgiyi paylaştı:
“Aile ve Toplum Hizmetleri Ödülümüzü, kovid-19 nedeniyle aramızdan ayrılan, ikisi de çocuk hastalıkları uzmanı olan Dr. Adnan Ezelsoy ve Dr. Nebil Emir’in anısına, eşleri Dr. Mukaddes Ezelsoy ve Hanife Emir’e takdim ettik.
Bir diğer ödülümüzü ise Hatay Tabip Odası’nda, tüm sağlık emekçileri adına Hatay Tabip Odası Başkanı Dr.Sadık Nazik’e, ayrıca pandemi sürecinde büyük özveri ile çalışan tüm eczacı ve eczane çalışanları adına, Hatay Eczacı Odası Başkanı Ecz.Sedat Aközcan’a Hatay Eczacı Odası’nda, Aralık ayında kovid-19 nedeniyle aramızdan ayrılan Ecz. Muharrem Kanmaz anısına eşi Ayten Kanmaz’a Aile ve Toplum Hizmetleri Ödülü’nü takdim ettik.
Aramızdan ayrılan sağlık emekçilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.
Rotary temsilcisi Nermin Tiftikçi, topluma hizmet etmeyi ilke edinmiş bir sivil toplum kuruluşu olduklarını belirterek, bu hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ