Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Saadet Adayı Mesajı:

Saadet  Adayı  Mesajı:
  • 05.06.2018
  • 765 kez okundu

İşsizin yolunu altın kaplasanız, işi-huzuru yoksa neye yarar?

Saadet Partisi Birinci Sıra Milletvekili Adayı Necmettin Çalışkan, Erzin ve Dörtyol ilçelerindeki seçim çalışmalarında, ülkede çok sayıda işsiz olduğunu, işsizlere yol veya diğer her türlü hizmet götürülse de, bu insanların huzuru ve işi olmadan mutlu olamayacaklarını kaydederek, “İşsizin yolunu altın kaplama da yapsanız, ne iyi yarar ki?” diye sordu.
Hatay İl Başkanı Hamza Çalışkan, Milletvekili Adayları Mustafa Eğe, Halil Çelik, Abdullah Aydın Demir, Atila Erol, Yusuf Çiçek, Ramazan Öksüz ve Uğur Ural ile birlikte Erzin ile Dörtyol ilçelerinde esnaf ziyaretleri yapan Saadet Partisi Birinci Sıra Adayı Necmettin Çalışkan, Dörtyol Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi ve ziyaretlerinde şu mesajları verdi.
“Saadet Partisi’nin mutlaka Meclis’te olması gerekir. Son 20 yılda Saadet’in Meclis kapısına ilk defa bu kadar güçlü dayandığı bir seçim yaşayacağız. Geldiğimizde haksızlıklara, hukuksuzluklara son vereceğiz. Yol, köprü, tünel, saray, cezaevi, hastane bunlar güzel şeyler ama borçlanmadan yapmak önemli. Şimdi yeni furya, park bahçe yapacaklarmış. Milletimizin en fazla işe ihtiyacı var, fabrikaya ihtiyacı var. İşsiz bir adamın evinin yolunu altın kaplama yapsanız, iş yok, huzur yoksa neye yarar? Önce üretime yönelik, yatırıma yönelik fabrikalar açarak kazanacak, işsizliği çözdükten sonra bunları yapacaksın.
En son şeker fabrikalarının satıldığı gibi, ülkede ne kadar fabrika, ülkenin geleceğine yönelik işletme varsa her şeyi sattılar. Niye sattılar? Çünkü ülkenin borcunun faizini dahi ödemekte zorlanıyorlar. Lüks ve şatafatlı yaşamaktan da ödün vermiyorlar. İsraf almış başını gitmiş. Yolsuzluklar, adam kayırmacılığı, yandaşlık, yalakalık olabildiğince artmış durumda. Biz bunlara bir son vereceğiz. O yüzden, geleceğin için değiştir…” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ