Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

Saadet Adayı Özal’dan anlamlı mesaj:

Saadet Adayı Özal’dan anlamlı mesaj:
  • 28.03.2019
  • 252 kez okundu

Antakya Belediyesini Yol’a Getireceğiz!

YOL’suzluklar bitecek, Saadet Partisi’nin Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal, seçime birkaç gün kala, altı çizilecek çok önemli mesajlar verdi. Saadet Adayı Özal’ın, Antakya Belediyesi’nde “YOL” sözcüğü üzerinde YOL’suzlukları bitireceği, YOL’ları yapacağı sözleri yer alıyor.
Özal’ın proje açıklaması şöyle:
“Yol, kaldırım, çevre, temizlik sorunları gibi belediye hizmetleri öncelikle çözülecek. Yaşam alanlarımız, temiz ve sağlığa uygun hale getirilerek, çevre bilinci geliştirilecek. Antakya; en iddialı, en temiz belediyeler arasında yerini alacak. Yağmur suyu depolama göletleri, şelâleler ile vatandaşımızın nefes aldığı yeşil alanlar, piknik alanları arttırılacak.
Mahallelere taziye evleri, bölgedeki hayır derneklerinin de kullanabileceği toplantı salonları ve çeşitli etkinliklerin olacağı BİZİMEVLER yapacağız. BİZİMEVLER’de ailelerin, çocuklarını, engelli çocuklarını bırakabileceği, ihtiyaçlarının karşılanabileceği ortamlar oluşturacağız. Emekli ve muhtaçlara huzur içinde yaşayacağı desteği vereceğiz. Gezici Aşevleri ile ihtiyaçlı ailelerin evlerine yardım götüreceğiz. Her türlü mağdurlara destek olacağız.
Okul-Aile Birliği ile birlikte çalışacağız. Okullarda güvenliği, temizliği ve bakımı sağlayacağız. Aile ve öğrenci sorunlarını ele alıp, onlara destek olacağız. Gençlerimizin sorunlarını çözüp, eğitimlerle iş kurabilme yeteneklerini arttırıp, üretken vaziyete getireceğiz. Her mahalleye halı sahalar, spor tesisleri yapıp, onları kötü alışkanlıklardan alıkoyacağız. Spor kulüplerine destek olacağız.”
-HAYAŞ PROJESİ-
HAYAŞ Projesi’ne ilişkin verilen bilgi ise şöyle:
“HAYAŞ, üretimden pazarlamaya bir market sistemidir. HAYAŞ Market, arz ettiği ürünleri; Antakya çiftçisinden, esnafından, besicisinden, üreticisinden alan bir sistemdir. HAYAŞ, Antakya ekonomisine ‘katkı’, esnafa ‘destek’, halka ‘aş’, gençliğimize ‘iş’ amacıyla kurulacak. HAYAŞ, kazancını da, halka ‘huzur kart’ ile dağıtacak.”YOL’lar yapılacak… -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ