Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,35

Saadet Antakya Adayı Özal sahada

Saadet Antakya Adayı Özal sahada
  • 06.03.2019
  • 361 kez okundu

Antakya Aşığıyım…

Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Fahri Serdar Özal, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Habib-i Necar Kültür Derneği’nde yaptığı açıklamada, ‘Antakya aşığı’ olduğunu söyledi. Bu seçimin, bir yerel seçim olduğunu, genel seçim olmadığını ve Cumhurbaşkanı seçmediğimizi belirten Saadet Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Özal, şöyle devam etti:
“Ben Antakyalı dürüst hemşerilerime inanıyorum. Bu sefer bir hizmet erine, hizmet sevdalısına, Antakya aşığına oy verecekler. Her alanda, her derneğe, halkıma hizmet etmek için girdim. Antakya Belediye Başkanlığına da hizmet etmek için aday oldum. Biliyorum, duyuyorum. Antakyalı hizmet istiyor. Ancak Antakya’lı hemşerilerimi bugüne kadar hep yanıltmışlar. Yerel seçimi, genel seçim havasına sokmaya çalışıyorlar. Sanki Cumhurbaşkanı seçimi var. Cumhurbaşkanı görevde ve hepimizin Cumhurbaşkanı. Bunu tartışan yok. Kendilerine oy alamadıkları için bu yola sokuyorlar. Ama bu sefer Antakyalı dürüst halkım, kendisine hizmet yapan, güvendiği adaya oy verecek.
Hayatımın her dönemi ve görevinde olduğu gibi, ‘Dürüst Hizmet’ için adayım. Antakyalım bilsin ki, ‘daima planlı ve programlı çalışacağız. İşi ehline vereceğiz. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Halkımın emanetine sahip çıkacağız. Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız. Belediyede kapıları kaldıracağız ve gönlümüz, her zaman ve herkese açık olacak. Her işi, hızlı doğru ve estetik biçimde yapacağız. Hesap verilebilir ve şeffaf olacağız. Halkımız ile bütünleşeceğiz. Haksız rant sağlamayacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ