Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Saadet – Gik üyesi Çalışkan’a göre;

Saadet – Gik üyesi Çalışkan’a göre;
  • 29.03.2019
  • 219 kez okundu

“Hatay’da esnaf kan ağlıyor”

Saadet Partisi GİK üyesi Necmettin Çalışkan, seçim gezilerinde, Hatay esnafının siftah yapamadığını ve kan ağladığını gözlemlediklerini söyledi.
Saadet’li Çalışkan’a göre, dürüst kadrolar işbaşına geldiği takdirde ekonomide rahatlama olacak.
Kumlu, Reyhanlı ve Antakya’da ziyaretlere devam eden Saadet’liler, Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Zabit Çelik ile Reyhanlı esnafı, ardından Kumlu Belediye Başkan Adayı Uğur Ural ve İlçe teşkilatıyla Kumlu’da Ziraat Odası, Kaymakam, Muhtarlar Derneği, Tabipler Odası ve Kaya ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Çalışkan:
Esnaf Kan Ağlıyor
Kumlu ilçesinde SKM’de toplanan kalabalığa konuşan Saadet Partisi GİK üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, “Çarşı, Pazar, esnafımızı geziyoruz. Hal, sanayi, balıkçılar, ayakkabıcılar… Nereye gitsek, maalesef görüyoruz ki, esnafım kan ağlıyor. Bu kötü gidişi durdurmak için dürüst adaylara, Saadet Partisi’ne ihtiyaç var. Kumlu adayımız Uğur Ural gibi donanımlı, liyakatli ve dürüst adaylarla bu sorunları çözeceğiz inşallah” dedi.
Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız da, son günlerde Saadet Partisi’ne yalan, iftira ve sahte broşürlerle algı operasyonu yapıldığını belirterek, “Peki, neden Saadet Partisi’ni hedef alıyorlar? Çünkü Saadet Partisi, onların vicdan aynasıdır. Kalplerinde var olan pişmanlıklarına dokunmaktadır. Saadet sussa, mesele kalmayacak zannediyorlar. Bunu bastırmanın çabası ile üzerimize geliyorlar. Hâlbuki bizden kurtulsalar, vicdan azabından kurtulamayacaklar” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ