Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,34 / Satış: 8,37
€ EURO → Alış: 10,13 / Satış: 10,17

Saadet, Oy Patlaması Bekliyor

Saadet, Oy Patlaması Bekliyor
  • 07.03.2019
  • 616 kez okundu

Saadet Partisi, 31 Mart’ta Hatay’da ve ülke genelinde oy patlaması beklentisinde. Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Büyükşehir Adayı Ahmet Yıldız ve İskenderun Belediye Başkan Adayı Halil Çelik ile birlikte sanayi esnafı toplantısında şu mesajları verdi:
“Seçimde, Saadet Partisi’nin oylarında büyük patlama olacak. Bugüne kadar ülkeyi ve belediyeyi yönetenler, soruna köklü çözüm üretemediler. Buradan, ‘İskenderun ve diğer ilçeler bizimle şaha kalkacak’ diyenlere soruyorum; Geçen 5 yıl ilçeyi kim yönetti? Neden şaha kalkmadı? İskenderun’u başka bir parti mi yönetti?
Bu sebeple, Saadet Partisi dışında sorunları çözecek parti yok. Ekonomide, sanayide, teknolojide, üretimde kendimize yeterli hale geleceğiz. Şuan her şey ithal ediliyor ve dışa bağımlı durumdayız. Başta sanayi esnafı olmak üzere, tüm esnafımızın ve çiftçimizin sorunlarıyla yakından ilgileneceğiz. Geçmişte Erbakan Hocamız zamanında ağır sanayi hamleleri başlatan, fabrikalar kuran bir tecrübeye sahip olarak, ülkemizi yeniden fabrikalarla donatacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ