Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Saadet Partililer, saldırılardan söz ediyor:

Saadet Partililer, saldırılardan söz ediyor:
  • 29.03.2019
  • 445 kez okundu

Yükselişimizi Durduramayacaklar!

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız ve GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, seçime iki gün kala tempoyu arttırdı. Saa-det’liler, önce Altınözü Kamberli Köyü’nde Orman Haftası etkinlikleri çerçevesinde fidan dikim etkinliği, ardından Altınözü’nde, Saadet Adayı Mehmet Yüksek’e ziyaret, daha sonra Antakya’da HASİAD Yönetim Kurulu ziyareti ve ATSO Komiteler ve Meclis Müşterek Toplantısı’na katıldı. Anadolu Gençlik Derneği Şuur Sohbetleri etkinliğine konuşmacı olarak katılan Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız, “Gıda Terörü ve Teknolojinin Sağlımıza Zararları” konusu üzerine bir konferans verdi.
“Her şeyimiz yerli ve milli olmak zorunda” diyen Yıldız, “Yoksa tarım biter, çiftçi perişan olur. Her şeyin fiyatı artar, işsizlik artar, hastalıklar artar. Bu ülkeye en güzel hizmet, başta tarım olmak üzere her türlü üretimde yerli ve milli olmaktır. İthal etmeden kendimiz üretmeliyiz” şeklinde konuştu.
Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da, Saadet Partisi’nin Türkiye’nin sorunlarına getirdiği çözüm önerileri, kucaklayıcı siyaseti ve gösterdiği adaylarla halkın büyük teveccühünü kazandığını, bu anlamda en güzel örneğin de Altınözü Adayı Mehmet Yüksek olduğunu belirtti.
Saadet GİK üyesi Necmettin Çalışkan, Partisine ve adaşlarına yönelik saldırılar yapıldığını da savundu ve şöyle devam etti:
“Saadet Parti’mizin, bu değerli adayları ve çalışmalarıyla, seçimde büyük yükselişine şahit oluyoruz. Bu ilgiden rahatsız olan birileri, türlü karalama ve iftiralarla partimize ve adaylarımıza saldırmaktadır. Saadet Partisi’nin yükselişini görüyorlar ve bu sebeple her türlü yalan iftiralarla itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Ancak halkımız her şeyi görüyor. Saadet Partisi’nin yükselişini durdurama-yacaklar.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ