Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Saadet Ümitli

Saadet Ümitli
  • 30.03.2019
  • 416 kez okundu

Donanımlı, liyakatli, dürüst adaylarla sorunları çözeceğiz…

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız ve GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, seçime bir gün kala ilçeleri karış karış gezmeye devam ediyor.

Kumlu, Reyhanlı ve Antakya’da ziyaretlere devam eden Saadet Partililer, Kumlu ilçesinde önemli bir kalabalık topladı. Toplanan kalabalığa konuşan Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, “Çarşı, pazar esnafımızı geziyoruz. Hal, sanayi, balıkçılar, ayakkabıcılar, nereye gitsek, maalesef görüyoruz ki esnafımız kan ağlıyor. Bu kötü gidişi durdurmak için dürüst adaylara, Saadet Partisi’ne ihtiyaç var. Kumlu Adayımız Uğur Ural gibi donanımlı, liyakatli, dürüst adaylarla bu sorunları çözeceğiz inşallah” dedi.
-YALAN, İFTİRA VE SAHTE BROŞÜRLERLE ALGI OPERASYONU-
Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız da konuşmasında, son günlerde Saadet Partisi’ne yalan, iftira ve sahte broşürlerle algı operasyonu yapıldığını belirterek, “Peki, neden Saadet Partisi’ni hedef alıyorlar? Çünkü Saadet Partisi, onların vicdan aynasıdır. Kalplerinde var olan pişmanlıklarına dokunmaktadır. Saadet sussa, mesele kalmayacak zannediyorlar. Bunu bastırmanın çabası ile üzerimize geliyorlar. Hâlbuki bizden kurtulsalar, vicdan azabından kurtulamayacaklar” dedi.  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ