Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Sağduyulu vatandaştan…

Sağduyulu vatandaştan…
  • 21.10.2019
  • 305 kez okundu

BŞB ve İlçe Belediye Başkanlarına mesaj var:

Kent Kirli, Çöp-Temizlik Kampanyaları Gerek…

Antakya’da, Hanifi Ateşer adlı bir vatandaş, Büyükşehir ile Antakya Belediye Başkanlarına hitaben açık mesajında, kentin pislikten geçilmediğini ve çöp konteynerleri çevresinin hoş olmayan görüntülerle dolu olduğunu kaydederek, dışarıdan gelenlere karşı olumsuz bir yargı bırakan bu tablonun istenirse değiştirilebileceğini bildirdi.
Hanifi Ateşer adı okurun, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a hitaben yaptığı sosyal medya paylaşımı şöyle:
“Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş, Sayın Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz ve diğer İlçe Belediye Başkanlarımız ve Meclis üyeleri… Artık birbirimize sataşmak veya politika yapmak yerine, bir Meclis toplantınızda, Hatay’da, özellikle merkez ilçemiz Antakya’da; çöp ve temizlik kampanyaları, temizlik elemanları denetlemeleri ve halkı aydınlatma kampanyaları yapın. Aynı zamanda; şu çöpten karton, plastik, atık toplayanların, motorun arkasına çuvallar takarak, trafikte, hiçbir göz estetiği olmayan pis görüntüleri konusunda bizleri rahatlatın ve temiz bir hava soluyalım. Sizler, seçilmiş hizmet adamlarısınız! Hepinizden rica ediyorum, Hatay’a gelen her kişi, pis kokumuzu ve pis görüntümüzü sosyal medya hesaplarında paylaşıyor ve bu da hem memleketimiz hem de kendi sağlık açısından utanç verici!” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ