Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Sağlıklı beslenmenin sırrı!

Sağlıklı beslenmenin sırrı!
  • 19.11.2018
  • 721 kez okundu

Seminer dizisi Hatay’da…

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli propolis üreticisi BEE’O, Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği sağlıklı yaşam seminerleri dizisine Hatay’da devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı yaşam ve beslenmeye dair gerçekleştirdiği seminerlerle adından sıkça söz ettiren BEE’O, seminer dizisini Hatay’a taşıyor. Seminer, 27 Kasım Salı günü HATMEK Konferans salonunda gerçekleşecek.
Beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine gerçekleşecek olan seminerde, BEE’O Propolis Genel Müdürü/Kurucu OrtağıGıda Yüksek Mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı, propolisin sağlık ve beslenme açısından önemiyle ilgili katılımcıları bilgilendirecek. Seminerin bir diğer konuşmacısı olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktoru Elif Çakır, çocuk beslenmesi ve ek gıdaya geçiş hakkında bilgi verirken, Diyetisyen Gülden Kılınç ise arı ürünlerinin sağlıklı beslenmedeki yerinden bahsedecek. Son olarak, Psikoterapist/Pedagog Serap Melek Kılıç, yine çocuklarda beslenme rutinine dair bilgilerini paylaşacak.
Saat 12.30 ile 16.30 arasında gerçekleşecek olan seminere katılım ücretsiz olarak gerçekleşecek.
-Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ