Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Sağlıkta İl Müdürü ve 7 Birimin Yöneticileri

Sağlıkta İl Müdürü ve 7 Birimin Yöneticileri
  • 21.08.2020
  • 1.091 kez okundu

Kovid’in ilimizdeki son durumunu masaya yatırdı

İlimizde pandemi ile mücadelede gelinen son durum, geçmişte yapılan mücadelede “varsa eksikler” ile ileriye dönük takvimin masaya yatırıldığı toplantıda, İl Müdürü başkanlığında 7 hizmet biriminin müdürleri bir araya geldi.
Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, İl Sağlık Müdürlüğü Davud-i Antaki Toplantı Salonu’nda, İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Acil Sağlık Hizmetleri, Destek Hizmetleri, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Halk Sağlığı Hizmetleri, Suriye Görev Gücü, Sağlık Hizmetleri-İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri, Personel Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcıları ile bir araya geldi. Her ay düzenli olarak yapılan izleme ve değerlendirme toplantısında bu ay; Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri, İkinci Basamak Sağlık Hizmetleri, Acil Sağlık Hizmetleri ve Suriye Görev Gücü ile ilgili çalışmalar hakkında brifing alan İl Sağlık Müdürü Hambolat, Kovid-19 pandemisinin ilimizde ki son durumu ve bulaşıcılığı önlemeye yönelik faaliyetler hakkında bilgi vererek, altını çizdiği hususlarda yeni eylem planlarının yapılması ve işletilmesi talimatlarında bulundu.
Hatay İl Sağlık Müdürü, ilimizde yürütülen sağlık hizmetleri konusunda genel bir değerlendirmede de bulunarak, yapılması düşünülen projeler ve alınması gereken ek tedbirler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, ilimizde faaliyet gösteren tüm sağlık kuruluşlarının ihtiyaç ve gereksinimlerini gidermek için çabalayan ve vatandaşların desteği ile beraberce yürütülen korona tedbirlerinde rehavete kapılmadan işlerini yaptıklarını ifade ettiği Başkan ve Yardımcılarına da teşekkür ederek toplantıyı bitirdi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ