Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Samandağ-Ankara Seferleri Başladı

Samandağ-Ankara  Seferleri Başladı
  • 13.07.2020
  • 261 kez okundu

Jet Turizm Samandağ’da şubesini açtı

Yönetim Kurulu Başkanlığını Oktay Küçükdüveyki’nin yaptığı JET Turizm, düzenlenen törenle, Samandağ ilçesinde şubesini açtı ve Samandağ’dan Ankara’ya direk seferlerini başlattı.
Küçükdüveyki, yaptığı konuşmada, Samandağ ile Başkent Ankara’yı birbirine bağladıklarını söyledi,
Express Ankara otobüslerinin halka hayırlı olmasını diledi ve her gün saat 22:00’de otobüslerinin Samandağ ilçemizden kalkacağını ifade etti.
Samandağ Atatürk Mahallesi Nazım Hikmet Ran Caddesi Halkbank karşısında hizmete giren Jet Turizm Samandağ Şubesi’nden seferlerin başladığını belirten Küçükdüveyki, şunlara vurgu yaptı:
“Hatay Jet Turizm ailesi olarak, siz sevgili hemşerilerimize bugüne kadar alamadığınız hizmetleri sunmaya geliyoruz. Samandağ’da doğup dünya çapında yarattığımız firmanıza kardeş olmaya geliyoruz. Bugün itibarı ile her gün, 2020 model otobüsümüz, Samandağ’dan saat 22:00’de direk Ankara’ya kalkış yapacak. Samandağ Şubemizden kalkış yapacak olan otobüsümüz, İskenderun ilçemize bile uğramadan, direk Ankara seferimizi gerçekleştirecek. Ayrıca her gün diğer seferlerimiz için de ücretsiz servisimiz olacaktır.
Doğup büyüdüğümüz topraklara hizmet etmenin gururundayız
Bundan sonra, gurbetteki aile fertlerinize göndereceğiniz; giyecek, yiyecek, kitap ve ticari olmayan her türlü emanetten ücret alınmayacaktır. Hatay Jet Turizm, aslında bunu müjde olarak görmemektedir. Bu, bizim ve bizim gibi firmaların doğup büyüdüğü topraklara asli görevidir. Biz, sizlere, bu topraklarda doğup büyüyen bir firma olarak hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Koronavirüs ile mücadele eden halkımızın yaşam koşullarına destek olma adına, bütün bilet fiyatlarımızda % 50’ye varan indirimler yaptık. Bu, bizleri bugünlere getiren halkımıza bir diğer vazifemizdir.”  -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ