Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,
  • 05.10.2017
  • 1.304 kez okundu

Mesajı ‘Veteriner Hekim’ gözüyle verdi:

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, asli mesleği Veteriner Hekim olmak kaydıyla, “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı. Nehir’in mesajı şöyle:
“4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü, dünya üzerinde yok olma tehdidi altında bulunan hayvan türlerine dikkat çekmek amacıyla, 1931 yılından bu yana çeşitli ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de her yıl kutlanmaktadır.
Hayvan sevgisi, insanlardaki yardımlaşma, iyilikseverlik ve merhamet gibi duyguları geliştirir, insanları birbirine yaklaştırır. Bizlere düşen ise, hayvanları korumak ve hayvan haklarına saygı duymaktır. Doğayı bizimle paylaşan sevimli dostların yaşama haklarının güvence altına alınması ve mutluluklarının devamının sağlanması hususunda herkes görevlerini samimiyetle yerine getirmeli ve sorumlu davranmalıdır. Onların mutluluğunun dünyamıza ve de bizim mutluluğumuza katkı sağlayacağını asla unutmamalıyız. Hayvanların korunması konusunda herkesin gereken duyarlılığı ve sorumluluğu birlikte yerine getireceklerine inanıyor, sevgi ve saygılar sunuyorum. İnsan, hayvan, doğa birlikte uyum içinde, mutlu bir yaşam umuduyla…”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ