Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,77 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,45 / Satış: 6,47

Samandağ Belediyesi Girişimci Eğitimi sonu:

Samandağ Belediyesi Girişimci Eğitimi sonu:
  • 06.12.2018
  • 440 kez okundu

Başardılar, Sertifika Aldılar

Samandağ Belediyesi ve KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan kursiyerlere belgeleri takdim edildi.
Samandağ’da istihdamı arttırmak maksadıyla, Samandağ Belediyesi ve KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan kursiyerlere, belgelerini, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir adına Yardımcısı Mehmet Yıldız takdim etti. Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız, törende şu konuşmayı yaptı:
“Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’in öncülüğünde, Samandağ Belediyesi ve KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliği ile ilçemizde istihdamı arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla 37. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimize belgelerini takdim ettik. Samandağ’da kalkınmaya yardımcı olmak ve istihdamı arttırmak maksadıyla bugüne kadar 1000 kişinin üzerinde girişimciye belge verdik. Türkiye ekonomik dar boğazdayken yatırım yapmak o kadar da kolay değil. Ama burası Samandağ ve ben inanıyorum ki, iyi bir piyasa araştırması ile başarıyı yakalayabilirsiniz. Samandağ insanı, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle her türlü zorluğun üstesinden gelecektir. Hepinize hayırlı ve uğurlu olsun.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ