Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Samandağ’da Asfaltlama Hizmetleri

Samandağ’da Asfaltlama  Hizmetleri
  • 27.09.2017
  • 1.258 kez okundu

Hatay BŞB ile Samandağ Belediyesi işbirliğiyle ilçede birçok yol beton asfaltlanırken, çalışmalar 3 koldan sürüyor.

Samandağ ilçesinde, İlçe Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle ciddi anlamda asfaltlama hizmetleri yapılıyor. Edinilen bilgilere göre, büyük bölümünde Samandağ Belediyesi ekiplerinin altyapısını hazırladığı yollarda Büyükşehir ekipleri beton asfaltlama yapıyor. Halen 800 m’lik Malik Yılman Caddesi’nde altyapı çalışmaları yapılırken, Cemal Gürsel Caddesi ile Mağaracık’ta ise ciddi asfaltlamalarda bulunuldu.
Atatürk Mahallesi Çeşme Sokak ile Kumsal Sokak ve 34. Sokak’ta altyapıların İlçe Belediyesi tarafından tamamlanmak üzere olduğu, Büyükşehir ekiplerinin önünüzdeki hafta sonunda bu yollara girerek asfaltlamayı yapabileceği programlanırken, Kilise Caddesi’ne yine 10-12 gün içinde girilebileceği, zira bu yolda yol kaplamasının sökülürken altyapı hizmetlerinin henüz tamamlanmadığı, İlçe Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin bu işleri izlediği ve hızlandırılması için çalıştığı kaydedildi.
Bu arada Mızraklı’da 2.5 km’lik mesafenin altyapısı tamamlanırken, diğer bölümün de en kısa sürede tamamlanarak beton asfaltla kaplanacağı kaydedildi.  -Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ