Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Samandağ’da Sağlık Hizmetleri

Samandağ’da Sağlık Hizmetleri
  • 09.09.2020
  • 68 kez okundu

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, Samandağ ilçesindeki sağlık hizmetlerini yerinde inceledi.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat başkanlığında, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci ve beraberindeki bir heyet, Samandağ ilçemizde hizmet veren Samandağ Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası, 3 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere, bir takım kurum ziyaretleri gerçekleştirdiler.
Samandağ Devlet Hastanesi Yönetimi ile bir araya gelen İl Müdürü Hambolat, yürütülen sağlık hizmetleri ve covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan faaliyetler hakkında hastane yönetiminden bilgi aldı. Personel ve hasta yakınları ile de kısa bir sohbet gerçekleştiren Dr. Mustafa Hambolat, vatandaşların almış oldukları sağlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti de sordu.
Daha sonra beraberindeki heyetle, yapımı devam eden yeni devlet hastanesi inşaatında da incelemelerde bulunan Sağlık Müdürü Hambolat, şunları söyledi:
“Hiçbir fedakarlık ve masraftan kaçınmayarak, böylesine güzel bir tesisi, ilimiz başta olmak üzere, özellikle Samandağ halkına kazandırma noktasında Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya emekleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.
Tüm ilimizin ve ilçelerimizin, ihtiyacı olan yatırım ve hizmetleri almaları noktasında gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Tespitlerimizi ve planlamalarımızı doğru yapıp, ilgili yerlere iletmenin ve takip etmenin bizim en büyük sorumluluğumuz olduğunun farkındayız.”
Dr. Mustafa Hambolat ve beraberindeki heyet, 3 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü Personellerini de ziyaret edip, sıkıntı ve taleplerini dinledikten sonra, Samandağ ilçesinden ayrıldılar.-Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ