Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,84 / Satış: 7,87
€ EURO → Alış: 9,50 / Satış: 9,54

Şanverdi: Ağır semptom hissetmiyorum

Şanverdi: Ağır semptom hissetmiyorum
  • 30.07.2020
  • 737 kez okundu

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını, ancak ağır semptom hissetmediğini söyledi. Şanverdi, yaşadığı bazı belirtiler üzerine Kovid-19 testine girdiğini ve pozitif çıktığını hatırlatarak, şöyle devam etti:
“Pazartesi akşamı kırgınlık hissetmem üzerine hastaneye başvurduğumda, doktorumuz, soğuk algınlığına bağlı kırgınlık olabileceğini ifade etmekle birlikte, tedbiren Covid-19 PCR testi uyguladı. Testim pozitif çıkmış olup, virüsün, ağır semptomları oluşmadan, Hatay Devlet Hastanesi’nde sağlık çalışanlarımızın kontrolünde ve gerekli tedbirler alınarak izole ve tedavi süreci başlatıldı.
Rabbime şükürler olsun ki, virüsün, sağlığımı olumsuz anlamda etkileyecek ağır semptomlarını hissetmiyorum.
Ayrıca şunu özellikle ifade etmek isterim ki, virüsün, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde bulaştığı, orada maske ve sosyal mesafe gibi kurallara riayet edilmediği haberleri asılsızdır.
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nin içerisine alınan herkes, Covid-19 testine tabi tutulmuş ve testi negatif olanlar içeri alınmıştır. Tedbirlerin uygulanması hususunda hassasiyet en üst seviyede tutulmuştur. Günün manevi atmosferini, sevinç ve mutluluğunu değerli hemşehrilerimizle paylaşmak için yayınladığımız video çekilmeye başlamadan önce, sosyal mesafe dahil tüm tedbirler alınmış ardından çekim yapılmıştır.
Tekraren ifade etmek isterim ki, sağlık durumumda endişe edilecek bir husus yoktur. Yakın çevremde bulunan herkesin testleri negatif çıkmıştır. Allah’ın izni ve sizlerin dualarıyla, en yakın zamanda bu hastalığı atlatıp ülkemize, Hatay’ımıza ve değerli hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ