Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Satranç Heyeti Ziyaretleri Siyasetçilere

Satranç Heyeti Ziyaretleri Siyasetçilere
  • 22.01.2018
  • 987 kez okundu

Türkiye Satranç Federasyon, Yönetim Kurulu üyesi ve uzun yıllar Hatay İl Temsilciliği görevinde bulunan Sultan Daban ve Hatay İl Temsilciliği, siyasi parti başkanlarına ziyarette bulundu.
Ziyaretleri değerlendiren Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, Hataylı Satranççı Sultan Daban’ın görüşleri şöyle:
“Farklı renklerin buluştuğu güzel bir resimiz. Ne mutlu ki, hoşgörü kentimizde tüm siyasi partilerin il başkanları ile bir araya gelebiliyoruz. Amaç Hatay, amaç, geleceğimiz gençlerimiz ve amaç, Hatay Sporu ise ortak bir amaçta bir araya gelmek, ilimizin birlik, beraberlik ve barış içeresinde olduğunun göstergesidir. Amaçlarının aynı olduğu, fakat siyasi partilerin farklı olduğu il parti başkalarına davalarında başarılar dilerim. Ayrıca, yeni atanan Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler’e ve CHP İl Başkanı Servet Mullaoglu’na yeni görevlerinin Hatay Satranç Ailesi olarak hayırlı uğurlu olmasını dilerken, MHP İl Başkanımız Lütfü Kaşıkçı’ya da görevinde başarılar dileriz.”
3 Siyasi Parti İl Başkanları ziyaretine katılan satranç heyetinde şu isimler yer aldı:
Türkiye Satranç Federasyon Yönetim Kurulu üyesi Sultan Daban, Federasyon Teknoloji Kurul üyesi Cemil Yener, İl Tertip Kurulu üyesi Nevfer Civi, Antakya Temsilcisi Ömer Cihangir, Defne İlçe Temsilcisi Edip Nurlu, Satranç Hakemi Sevim Ayba. -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ