Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Savaş İstanbul’da

Savaş İstanbul’da
  • 05.10.2019
  • 498 kez okundu

Hatay BŞB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bazı yabancı ülkeler ile Türkiye’den uzmanların yer aldığı 3.Uluslararası Diyalog Konferans’ına katıldı ve bir konuşma yaptı.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İstanbul Maltepe’de düzenlenen 3. Uluslararası Diyalog Konferansı’na katıldı. Türkiye’nin çeşitli kentlerinden ve dünyanın dört bir yanından belediye başkanları, yerel yöneticiler ve uzmanlar, Maltepe Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen konferansta; ‘Katılımcılık’, ‘Yoksulluk’, ‘Konut ve Kentsel Dönüşüm’ konularındaki düşüncelerini paylaştı. Halkın yerel siyasete katılımı, yoksullukla mücadelede yerel yönetimlerin rolü, yerinde kentsel dönüşüm ve halkın beklentilerinin rolü gibi konuların görüşüldüğü toplantıya konuşmacı olarak katılan Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’da yapılan çalışmaları ve çözüm önerilerini, yerli ve yabancı katılımcılarla paylaştı.
Hatay BŞB Başkanı Savaş, dünkü konuşması sonrası şu kısa mesajı verdi:
“İstanbul Maltepe’de, yabancı ülkelerden ve Türkiye’nin çeşitli illerinden uzmanların, yerel yöneticilerin katılım sağladığı 3. Uluslararası Diyalog Konferansı’nda; Katılımcılık, Yoksulluk, Konut ve Kentsel Dönüşüm ana başlıkları altındaki düşüncelerimizi paylaştık.”
4 Ekim Cuma günü (dün) başlayan Konferans, 6 Ekim Pazar günü (yarın) sona erecek.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ