Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,07 / Satış: 8,10
€ EURO → Alış: 9,65 / Satış: 9,69

Savaş’tan Gençlere İmzalı Hatayspor Forması …

Savaş’tan Gençlere İmzalı Hatayspor Forması …
  • 05.04.2021
  • 821 kez okundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Reyhanlılı gençler ile bir araya geldi. Reyhanlı’nın farklı mahallelerinden gelen gençleri ağırlayan Başkan Savaş, EXPO ve Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projeleri hakkında bilgiler verdi. Farklı yaş grubundaki gençlerin olduğu buluşmada, Hatay ve ülke gündemine dair konulara ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Gençlerin fikir ve görüşlerine her zaman önem verdiğini belirten Başkan Savaş, gençlerle buluşmalarını daha sık gerçekleştirmek istediğini ifade etti.
Buluşmada düşüncelerini paylaşan Başkan Savaş, “Bilip sorunları çözmesi gereken sizlersiniz. Fikir alışverişi yaparak, kendinizi geliştirerek birikimli olacaksınız. Ve doğru karar vereceksiniz. Doğru karar verebilmek için birikim olması lazım. Önyargısız ve dünyayı tanıyarak karar vermeniz lazım. Gelişmemiş ülkelerin ve az gelişmiş ülkelerin hepsinin niçin geliştiğini veya niçin gelişmediğini bilmek lazım. Bunu bildiğiniz zaman çıtayı yükseltecek hareket yapma şansınız var. Halkımız bizi Hatay’ın çıtasını yükseltmemiz için seçmiş” dedi.
Hatayspor’un başarısı hakkında gençlerle sohbet eden Lütfü Savaş, buluşmanın sonunda gençlere imzaladığı Hatayspor formasını hediye etti. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ