Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Seçmene Teşekkür…

Seçmene Teşekkür…
  • 31.10.2017
  • 1.042 kez okundu

CHP’de seçim kaybedenden, kazanana tebrik

CHP’de ilçe kongreleri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonunda Reyhanlı, Kırıkhan ve Hassa kongreleri gerçekleşti. Üç ilçe kongresi de huzurlu geçti.
Kırıkhan’da ilçe başkanlığına aday olan Cemiyet Kışlıoğlu adlı kadın partili, seçim öncesi yoğun kulis ve seçim çalışmalarına rağmen seçimi kaybetti ,ancak kazanan rakibini kutlama inceliği gösterirken, partisinin emrinde olduğu mesajını verdi. Cemiyet Kışlıoğlu, CHP’li delege seçmene de teşekkür etti.
Hüseyin Hirfanoğlu’nun başkan seçildiği Kırıkhan’da başkan adayı olan CHP’li Cemiyet Kışlıoğlu’nun seçim sonrası rakibi kutladığı mesajında şöyle dedi:
“İlçe kongremizde bizlere destek olan ve olmayan delege arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Biz davamızdan asla dönmeyeceğiz, bizim davamız şahıs değil , memlekettir. Atatürk’ün neferleri olarak yola devam edeceğiz. Kırıkhan ilçe yönetimine seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”
Kadın başkan adayı Kışlıoğlu’nun delege seçmene mesajı da şöyle:
“Türkiye’nin , halkın geleceği için , , demokrasi , adalet için hep birlikte yola çıktık, yanımda olduğunuz , benimle bu mücadelede yer aldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte olacağız.”
-Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ