Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesinde:

Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesinde:
  • 23.05.2019
  • 865 kez okundu

Görsel Sanatlar Sergisi

Defne ilçesi Sümerler Mahallesi’ndeki eğitim kurumlarından Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi’nde “Görsel Sanatlar Sergisi” oluşturuldu. Açılış, önceki gün gerçekleşti. Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan Görsel Sanatlar Sergisi açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
İlçe Müdürü Gülistan, sergi açılışında yaptığı konuşmada, “Hatay’ın en başarılı Anadolu Liselerinden biri olan okulumuzda, akademik başarının yanında sanat çalışmalarının da yapılması çok önemli. Gençlerimiz, hem bilime hem sanata sahip çıkarak, yıl içerisinde emek harcayarak, yılsonunda böyle güzel bir sergi hazırlamışlar. Sergiyi hazırlayan, başta Okul Müdürü Mustafa Ortak olmak üzere, öğretmen-lere, öğrencilere, velilere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Müdür Gülistan, daha sonra, yıl içerisinde yapılan çalışmaların yer aldığı sergiyi gezerek, öğretmen ve öğrencilerden sergide yer alan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ