Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

SGK Ziyareti ATB’ye

SGK Ziyareti ATB’ye
  • 19.05.2018
  • 930 kez okundu

Sosyal Güvenlik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, SGK’nin en üst düzey heyetinin resmi kurum ve STK ziyaretleri kapsamında bir ziyaret de Antakya Ticaret Borsası’na (ATB) gerçekleştirildi. ATB Yönetimi adına Başkan Ali Celal Mursaloğlu, Hamit Bal öncülüğündeki SGK heyetini sıcak içtenlikle karşıladıktan sonra şu konuşmayı yaptı:
“Her yıl Mayıs ayında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası’nın camiamıza hayırlı olmasını dilerim. Türkiye’de bulunan, bütün çalışanları tek çatı altında toplayan Sosyal Güvenlik Kurumu, yasanın çıkış tarihinden uygulama süreci dâhil bugüne kadar göstermiş olduğu çaba ve bu çabanın sonucu olan başarı herkes tarafından takdirle izlenmektedir.
Sosyal Güvenlik Kurumu, tüm nüfusla bire bir ilişkili bir kurum haline gelmiştir. SGK, hayatta karşılaşacağımız sosyal risklere karşı vatandaşları güvence altına alan bir sistemdir. Sosyal Güvenlik Kurumu’nu halkımıza tanıtmak, yapılan reformu anlatmak, Sosyal Güvenlik kavramının toplumumuzun tüm bireyleri tarafından bilinmesini sağlamak, vatandaşlarımızı hak ve yükümlülükler konusunda bilgilendirmek, Sosyal Güvenlik bilinci oluşmasını sağlamak amacıyla sizlerin her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bu süreçte Borsamıza bir görev düşmesi durumunda, şahsım ve Antakya Ticaret Borsası olarak yanınızda olduğumuzu bildirir, saygılarımı sunarım.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ