Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Sıradışı Mezuniyet

Sıradışı Mezuniyet
  • 31.05.2018
  • 1.988 kez okundu

Defne ilçesi Çekmece Mahallesi’ndeki Şehit Türkmen Ortaokulu öğrencileri, mezuniyet diplomalarını alıp diğer okullardaki gibi keplerini fırlatırken, oluşturdukları çok yönlü Tübitak Fuarı ile de finale damga attılar. Okul Aile Birliği Başkanı Kenan Kantarcı, mezuniyetteki konuşmasında öğretmen ve öğrencilere seslendi ve şu değerlendirmeyi yaptı:
“Mezuniyet cübbeleri giyildi, kepler havaya fırlatıldı. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun Cumhuriyet’in sevgili gençleri. Gün, Çekmece Şehit Türkmen Ortaokulu günüydü. Çocuklarımızın etkinlikleri ile coştuk, onlarla mutlu olduk, varlıkları ile gurur duyduk. Umutlar sizler oldukça bitmez, tükenmez sevgili gençler. Cumhuriyet, sizlerin omuzlarında daha çok yükselecek, varlığı sizlerle ölümsüzleşecektir.
Gençlerimiz; spor, müzik, güzel sanatlar ve bilişim teknolojilerinde ki hünerlerini bizlere sergilerken, bizler de onların başarılarını ayakta alkışladık. Sizleri yetiştiren, emek ve mesailerini büyük özveri ile sizler için harcayan ilerici, vatansever öğretmenleriniz ve idarecilerinizi yürekten tebrik ediyorum. Yüreklerinize, emeklerinize sağlık değerli öğretmenlerim.
Bazı şeyler anlatılmaz, sadece yaşanır. Çekmece Şehit Türkmen Ortaokulu’nda olduğu gibi…” -Selvi Günay-

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ