Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,66 / Satış: 6,69
€ EURO → Alış: 7,28 / Satış: 7,31

Siyasete de, spora da katkı

Siyasete de, spora da katkı
  • 06.02.2019
  • 374 kez okundu

Ortak Hareket çağrısı

Fatih Tosyalı: “İskenderun’da; Oda Başkanlarımız, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluş temsilcilerimiz, işadamlarımız ve halkımız ile birlikte hizmet etmek için bu işe koyulduk.”

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Seçim çalışmaları kapsamında İTSO’yu da ziyaret eden Tosyalı, İskenderun’un çok önemli bir şehir olduğunu belirterek, iş dünyasının, bu seçimlerde üzerine düşen görevi yapması gerektiğine dikkat çekti.
İskenderun’a hizmet yolunda önemli projelerinin olduğunu belirten Fatih Tosyalı, bölgenin; ekonomik, kültürel ve sosyal yönden gelişmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.
İskenderun’un, sanayi ve limanı ile önemli bir potansiyele sahip olduğunu ifade eden Tosyalı, sporu da siyasetin gündemine taşıdı. Köklü bir geçmişe sahip İskenderun Spor’un özlenen başarısı için birlikte hareket edilmesi için çağrı yapan Tosyalı, bu konuda atacağı adımları da paylaştı. Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İskenderun Spor’da uzun yıllar başarılı bir şekilde kaptanlık yapmış ve takıma büyük hizmetleri olan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı, Belediye Başkanı seçilmesi durumunda takımın başına getireceğini söyledi.
Yaklaşan seçimlerde Fatih Tosyalı’ya başarı dileyen İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İskenderun’a değer katacak her türlü projelerin yanında olduklarının altını çizdi. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ