Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

“SMILE Sağlıklı Yaşam Merkezi”

“SMILE Sağlıklı Yaşam Merkezi”
  • 16.01.2018
  • 2.762 kez okundu

Yeni yerinde hizmette …

Değişen konsepti ile yeni mekanın açılışı, HBB Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş tarafından yapıldı

İşletmeciliğini Pelin Çekiç ile Sanem Delatioğlu’nun yaptığı SMILE Sağlıklı Yaşam Merkezi, değişen konsepti ile yeni mekanına taşındı. Kışlasaray Mahallesi Silpiyus Sokak Sami Özköse Apartmanında yer alan SMILE Sağlıklı Yaşam Merkezi yeni mekan açılışı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından gerçekleştirildi. Açılışta CHP il Başkanı Servet Mullaoğlu, CHP Antakya İlçe Teşkilat Başkanı H.Ramiz Parlar ve çok sayıda seçkin davetli topluluğu yer aldı.
Başkan Savaş, açılıştaki konuşmasında, mekanın hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu, işletmecilere başarı dileklerini iletti.
SMILE Sağlıklı Yaşam Merkezi işletmecileri Pelin Çekiç ile Sanem Delatioğlu, sağlıklı yaşam merkezi olarak misyonlarının ruh, beden, zihin dengesinden yola çıkarak, kişinin kendi bütünsel olarak iyi hissetmesine destek olmak olduğunu söyledi, yaklaşık 4 yıldır Antakya’da hizmet verdiklerini hatırlattı ve şunlara değindi: “Şuan da yeni adresimizde (kışlasaray mah. Silpiyus sk. Sami özköse apt. 2/1) merkezimizi tüm SMİLE ailesi olarak üyelerimize daha konforlu bir ortamda bireysel ihtiyaca odaklı özenli güler yüzlü samimi ve sıcak hizmetimizi sunmak üzere açmış bulunmaktayız.
Merkezimizde bedenin esnemesini sıkılaşmasını ve omurganın rahatlamasını sağlayan mat ve reformer pilates, TRX, enerjik eğlenceli şekilde kalori yakmaya yardımcı olan zumba gibi spor aktiviteleri yapılmaktadır. Zumba; salsa, merengue, mambo gibi farklı dans türlerini birleştiren denge ve koordinasyonu da geliştiren bir fitness egzersizidir. Ayrıca merkezimizde yoga uygulamaları da yapılmaktadır. Yoga herkesin uygulayabileceği bedeni ruhu ve zihni eğiterek zihinde sadelik bedende dayanıklılık ve esneklik ruhta huzur maneviyatta mutluluk yaşamda tüm zorlukların ötesinden gelmeyi sağlayan bir sistemdir.
Aynı zamanda kişisel gelişime destek olmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla çalışmalar ve seminerler düzenlenmektedir. Bu bağlamda kuantum ve biorezonans çalışmaları yapılarak kişinşn modern yaşam koşullarındaki stresini azaltarak doğal dengesine ulaşmasını amaçlamaktayız.”
-Mehmet ÖZGÜN –Yusuf Cemil KARAÇAY-

 

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ