Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

SODES Projesi için imzalar atıldı

SODES Projesi için imzalar atıldı
  • 23.03.2018
  • 899 kez okundu

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen protokolü, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul birlikte imzaladılar.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve SODES Projesi’ni yürüten Dilek Yalçın, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul’a nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, SODES Projeleri ve önümüzdeki günlerde İTSO İle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle açılacak olan kurslarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.
İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle gerçekleştirilen ve onaylanan SODES Projesi’nin protokolü ise gerçekleşen ziyaret kapsamında imzalandı. Protokolü, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul birlikte imzaladı.
-ÖNEMLİ FIRSAT-
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul, İTSO’nun her zaman eğitimlere destek verdiğine vurgu yaparak, “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İTSO işbirliğiyle düzenlenecek olan SODES destekli eğitimler halkımız için önemli fırsattır. Vatandaşlarımızın Bu imkanlardan faydalanmalarını temenni ediyoruz” dedi. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ