Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Sorunlar ve çözüm yolları…

Sorunlar ve çözüm yolları…
  • 08.08.2019
  • 342 kez okundu

Yayman, Kırıkhan’da 15 mahalle muhtarıyla bir araya geldi

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın, seçim bölgesindeki gezileri sürerken, önceki gün Kırıkhan’da 15 mahalle muhtarıyla bir araya geldiği ve sorunları dinlediği, istekleri aldığı, tuttuğu notlar sonrasında da, çözüm noktasındaki yerel ve Ankara’daki ilgili birimlerle temasa geçtiği kaydedildi.
Milletvekili Hüseyin Yayman’ın, İlçe Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ile birlikte ilçede bir araya geldiği mahalle muhtarlıkları şunlar:
Saylak Mahallesi, Guzelçe Mahallesi, Kodallı Mahallesi, Bektaşlı Mahallesi, Narlıhöbür Mahallesi, Karamankaşı Mahallesi, Karaelmaslı Mahallesi, Karamağara Mahallesi, Alibeyçaglı Mahallesi, Aleybeyli Mahallesi, Bal Armudu Mahallesi, Dedeçınar Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Kamışlar Mahallesi, Söğutlüöz Mahallesi.
Toplantıda, mahalle muhtarlarının isteklerinin, ilçe ve il özeli ile Ankara genelinde ilgili birimlere aktarıldığı ve Milletvekili Hüseyin Yayman’ın, yetkililerden ilgili konuların çözülmesini istediği kaydedildi.
Kırıkhan’daki ziyareti ardından kısa bir değerlendirme yapan Milletvekili Hüseyin Yayman, “Kırıkhan ilçemizdeki muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk, sıkıntılarını ve taleplerini dinledik” dedi.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ