Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

“Söz verdik, yapıyoruz”

“Söz verdik, yapıyoruz”
  • 18.09.2017
  • 1.532 kez okundu

İbrahim Yaman: “Defneliler kısa süre içerisinde hak ettikleri yollara kavuşacak. Bu süreçte bizimle aynı sabrı gösteren halkımıza desteklerinden ve bize duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.”

Defne’de alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde yüksek standartlı yolların yapımına başlandı. Defne Belediyesi, uzun zamandır süregelen alt yapı çalışmalarından ötürü yalnızca onarım ve yama çalışmaları yapabildiği yollarda nihayet asfalt çalışmalarına başlayabilecek. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda asfalt çalışmalarına başlayacak olan Defne Belediyesi, Sümerler Amfi Tiyatro yolunda asfalt öncesi sıyırma ve zemin düzeltme çalışmalarına start verdi.
Alt yapısı ile nitelikli, üst yapısı ile de konforlu ve kalıcı yollara sahip bir Defne için çalıştıklarını ve sabrettiklerini belirten Defne Belediye Başkanı Dr.İbrahim Yaman, bu konuda şöyle konuştu:
“Defne’de yapboz devrinin sona ereceği arzusu ile sabrettiğimiz bunca zamanın meyvelerini halkımızla birlikte toplamanın zamanı geldi. Sadece üst yapı çalışması yaparak kolay olan yolu seçebilirdik. Ama biz risk almayı tercih ettik, çünkü doğru olan buydu. Elektriği, doğalgazı, fiber interneti, içme suyu, kısacası her evin en gerekli ihtiyaçlarını bünyesinde barındıran alt yapıya sahip bir kent hedefledik ve çalışmalarımızı bu yönde planladık. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde yüksek standartlı asfalt yolların yapımına başlıyoruz. Söz verdik, yapıyoruz. Defneliler kısa süre içerisinde hak ettikleri yollara kavuşacak. Bu süreçte bizimle aynı sabrı gösteren halkımıza desteklerinden ve bize duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.” -Gökay Gökdemir-

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ