Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,92 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Sunumu Prof. Dr. Özdemir yaptı

Sunumu Prof. Dr. Özdemir yaptı
  • 29.12.2018
  • 657 kez okundu

2023 Eğitim Vizyonu…

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü işbirliğiyle, 26 Aralık Çarşamba günü “Güçlü Yarınlar İçin 2023 Eğitim Vizyonu” Konferansı gerçekleştirildi. Yükseliş Koleji toplantı salonunda yapılan konferansa, Ankara Başkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Servet Özdemir konuşmacı olarak katıldı.
Düzenlenen konferansa; Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Yükseliş Koleji kurucusu Nuri Üysen ve öğretmenler katıldı. Sunumda, Türkiye’nin 2023 Eğitim Vizyonu ile ilgili olarak katılımcılara bilgi de aktarıldı.
-Prof. Dr. Servet Özdemir kimdir?-
Ankara Başkent Üniversitesi’nde görev yapıyor. 2003-2004 yılları arasında, Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim Genel Müdürü ve 2004-2006 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürü olarak görev yaptı. Halen Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Özdemir, eğitim yönetimi alanında yazar, editör, çeviri editörü, araştırmacı ve proje yürütücüsü gibi farklı görevler altında onlarca çalışmaya imza attı ve alanında 2000’i aşkın seminer ve konferans verdi.-Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ