Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,43 / Satış: 6,46
€ EURO → Alış: 7,08 / Satış: 7,11

Tarım Müdüründen, kurum yetkililerine nasihatler

Tarım Müdüründen, kurum yetkililerine nasihatler
  • 18.09.2018
  • 576 kez okundu

Çiftçiyi güler yüzle dinleyin, mağduriyetini giderin

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu, 2018’in ikinci koordinasyon toplantısında, İl Müdür Yardımcıları, İlçe Tarım Müdürleri ve Şube Müdürlerine nasihatlerde bulundu, çiftçiyi güler yüzlü tavırla dinlemeleri, mağduriyetlerini gidermelerinin önemine vurgu yaptı.
Tarım İl Müdürü Çolakoğlu , düzenlenen koordinasyon toplantında ayrıca şunlara değindi: “İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi, birimler arası koordinasyonun sağlanması, çalışmaların bütünlüğü, sürekliliği ile iç işleyişlerde karşılaşılacak olan sorunları gidermek amacıyla toplanmış bulunmaktayız. Çiftçilerimizin sorunlarını güler yüzlü bir tavırla dinlemeli, gerçekleşmeyen talep ve başvurularının sebeplerini gerekçeleriyle izah etmeliyiz. Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için gerekli gayreti göstermeliyiz ve İlçenizde veya bölgenizdeki tarımsal potansiyeli, buna ilişkin sorunları tespit ederek; çiftçilerimize her zaman destek olacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz.”
Toplantıda daha sonra İlçe ve Şube Müdürleri 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili sunumlarını yaptı. Sunumların ardından İlçe müdürlüklerinin karşılaştığı sorunlar dile getirildi ve çözüm için bilgi alışverişinde bulunuldu.
İl Müdürü Çolakoğlu, toplantının verimli geçtiğini belirterek, katılımlarından dolayı İlçe ve Şube Müdürlerine teşekkürlerini iletti. -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ