Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Taşpakon Heyeti Hatay’da

Taşpakon  Heyeti  Hatay’da
  • 09.12.2017
  • 1.049 kez okundu

Kısa adı TAŞKAPON olan Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu’nun Genel Başkanı ile Yönetim Kurulu üyeleri Hatay’da… Hatay’a gelen heyet üyeleri, ilk etapta Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile görüştü. Görüşmede ana gündem maddesi, Hatay’ın Gastronomi şehri olmasına ilişkin gelişmeler oldu. TAŞKAPON Heyeti üyeleri, ziyaretleri sırasında, Hatay’ın Gastronomi Şehri olmasını sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a Plaket verdi. Ziyareti değerlendiren BŞB Başkanı Lütfü Savaş, “Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) ile Gastronomi yolunda birlikte ilerleyeceğiz” dedi.
Türkiye’deki tüm aşçılar ile pastacıların üst kurul birimi olan TAŞKAPON Genel Başkanı Gökhan Tufan öncülüğünde şu Yönetim Kurulu üyeleri bulunuyor:
Gökhan Tufan, Selahattin Can, Ömer Atan, Halilg Ülemir, Doğan Yıldırım, Fatih Yılmaz, Fuat Arslan, Ali Geyik, Aziz Suveren, Serkan Dursun, Öner Çulfaz, Samet Güney, Mahmut Dolmacı, Fatih Demir, Emre Geykçi, Murat Coşkun ile Osman Demirci. -Mehmet Özgün-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ