Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

TED Koleji’nin Engelli Duyarlılığı

TED Koleji’nin  Engelli Duyarlılığı
  • 29.05.2019
  • 643 kez okundu

Kermes, spor müsabakaları ve bahar şenliğinden elde edilen gelirle tekerlekli sandalye aldılar, ihtiyaç sahiplerine bağışladılar

Hatay TED Koleji örnek bir faaliyette bulundu ve ihtiyaç sahibi 20 engelliyi sevindirdi. TED Koleji tarafından düzenlenen kermes, spor müsabakaları ve bahar şenliğinden elde edilen gelirle 20 adet tekerlekli sandalye alındı, ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere de dün, Hatay Sakatlar ve Gönüllüler Derneği’ne teslim edildi.
Tekerlekli sandalyeler dün düzenlenen mütevazi törenle, Hatay TED Koleji İlkokul-Ortaokul Müdürü Tuncay Göksu, Müdür Yardımcısı Güneş Daraoğlu, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Salim Sedat Deniz, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bakan, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Özlem Güngör tarafından, Hatay Sakatlar ve Gönüllüler Derneği Başkanı Sabit Köse’ye teslim edildi.
Müdür Göksu, ilin okulu olarak sosyal projelere her zaman önem verdiklerini söyledi, ihtiyaç sahibi tüm okullara ve derneklere yardımlarının devam ettiğini bildirdi. Öğrencilerin yardımlaşma, paylaşma ve sorumluluk gelişimi açısından bu tür projelere devam edeceklerini söyleyen Müdür Göksu, katkısı olan tüm öğrencilere, velilere ve hayırseverlere teşekkürlerini iletti.
Müdür Göksu, konuşmasının sonunda, “Ben, sen yokuz, biz varız” mesajını verdi.
Hatay Sakatlar ve Gönüllüler Derneği Başkanı Sabit Köse’de duyarlılıklarından dolayı TED Koleji Heyetine teşekkürlerini iletti, derneklerine yönelik özverili katkılarından dolayı plaket takdim etti. -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ