Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,95

Tek Kampüs Okullarında

Tek Kampüs Okullarında
  • 06.05.2019
  • 557 kez okundu

Mezuniyet Töreni…

Anadolu Lisesi’nde Buğra Kekeç, Fen Lisesi’nde Furkan Can Karaağaç Okul 1.si oldu.

İskenderun’daki özel eğitim kurumlarından TEK Kampüs Okulları Ortaokulu’nda öğrenim gören 8A, 8B, 8C ve 8D sınıfları ile 12 TMA, 12 TMB, 12 FLA, 12FLB, 12 MFB, 12 MFA ve 12 MFC lise öğrencileri, İskenderun Ramada Otel’de düzenle-nen muhteşem bir törenle mezun olmanın sevincini yaşadılar.
Törene; TEK Kampus Okulları Kurucusu Yılmaz Tunç, Genel Müdür Selma Tunç, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı. Tören alanına farklı dans türü ve müziklerle gelen öğrenciler, diplomalarını, danışman öğretmenlerin-den aldılar. Gecenin açılış konuşmasını yapan TEK Kampüs Okulları Kurucusu Yılmaz Tunç, öğrencilerin ortaokul ve lisedeki başarı yolculuklarına son verdiklerini dile getirerek, gelecek yaşamlarında başarılar diledi.
TEK Kampüs Okulları Kurucusu Tunç, yepyeni bir hayatın ve aydınlık bir geleceğin öğrencileri beklediğini vurgulayarak, “Genel merkezimiz İskenderun’dan sonra Payas, Dörtyol, Osmaniye ve Ankara Çayyolu kampüsümüzle emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Başkentimizin eğitim vizyonu, anında şubelerimize yansımaya başladı” diye konuştu.
Anadolu Lisesi birincisi Orkun Buğra Kekeç ile Fen Lisesi birincisi Furkan Can Karaağaç, konuşmalarını yaparak yaş kütüğüne okul birinciliklerini simgeleyen plaketi çaktılar. Mezun olan öğrenciler, onuncu yıl marşıyla birlikte keplerini havaya atıp, ortaokul ve lise eğitimlerine son vermenin hem üzüntüsünü hem de sevincini birlikte yaşadılar.
TEK Kampüs Okulları Kurucusu Yılmaz Tunç, kurucu ortaklar ve öğretmenlerle birlikte pasta kesiminin ardından, törene katılan misafirler ve öğrenciler doyasıya eğlendiler. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ