Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,37 / Satış: 7,40
€ EURO → Alış: 8,97 / Satış: 9,01

Teksöz İnanıyor

Teksöz İnanıyor
  • 30.11.2020
  • 276 kez okundu

Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, VAKIF İŞHANI yerinin YEŞİL ALAN olması için çalışıyor.

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz; İlimiz Valisi, Milletvekilleri, Büyükşehir ve Antakya Belediye Başkanları ile ATSO Başkanının el ele vererek, köprübaşında, Saray Caddesi’ndeki Vakıf İşhanı yerinin kente yeşil alan olarak kazandırılması için azami gayret içinde olduklarını bildirdi.
HESOB Başkanı Kadir Teksöz’ün, yıkım için hazırlıkları başlatılan Vakıf İşhanı’nın geleceğine ilişkin öngörüsü şöyle:
“Ķöprü başında bulunan Vakıf İşhanı’nın yerinin, inşallah yeşil alan olması için büyük çaba olduğunu biliyor ve inanıyorum. Bu kadar çabanın ve emeklerinizin de boşa çıkmaması içinde sizlere dua ve teşekkür ediyoruz.
Vali Rahmi Doğan, Milletvekillerimiz; Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokkdemir, Serkan Topal, Suzan Şahin, BŞB Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin… Allah, hepinizden razı olsun.”
HESOB Başkanı Kadir Teksöz’ün sıraladığı Hatay Milletvekilleri içerisinde TİP Hatay Milletvekili Barış Atay ismi yer almadı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ