Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

Teşekkür, Bronz, Gümüş ve Altın Madalya…

Teşekkür, Bronz, Gümüş ve Altın Madalya…
  • 16.02.2018
  • 885 kez okundu

Altınözü Kaymakamlığı, TSK’ya bağışları ödüllendirecek:

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekâtı’nı sahiplenme adına, Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi himayelerinde, tüm mahalle muhtarları ve esnafın katılımıyla destek kampanyasına katılan kişi ve kurumların ödüllendirileceği kaydedildi.
Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Türk Silahlı Kuvvetleri’nin savaş gücünün artırılmasına katkıda bulunmak üzere vatandaşlarımızın maddi ve manevi desteğini sağlamak amacıyla, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na, Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi olarak yardım kampanyası düzenleme kararı aldık. Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı kampanyası, 21 Şubat 2018 tarihine kadar devam etmektedir. Yardım kampanyasına bağışta bulunacak vatandaşlarımızın, Türk Silahlı Kuvveleri Güçlendirme Vakfı hesap numaralarına ‘TC Kimlik Numarası, Ad ve Soyad, adres ve iletişim’ numaralarının yazılı olduğu dekontları mahalle muhtarlarımıza, Belediyemize veya Kaymakamlığımıza dekontuyla beraber bildirmeleri gerekmektedir. 28 Şubat 2018 tarihinde Altınözü Kaymakamlığı Hükümet Konağı binasında düzenlenecek program kapsamında, vatandaşlarımıza yaptıkları destek için berat ve armağan verilecektir.”
Edinilen bilgiye göre, TSK Mehmetçiğine desteğe katılımda 20-1000 TL arası desteğe ‘Teşekkür Belgesi’, 1000-5000 TL arası desteğe ‘Bronz Madalya’ ve ‘Berat’, 5000-10000 TL arası desteğe ‘Gümüş Madalya’ ve ‘Berat’, 10.000 TL üzeri bağışlara ise ‘Altın Madalya’ ve ‘Berat’ verilecek. Tüzel kuruluşlarda ise bu bağış rakamları biraz artıyor.  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ