Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

TGC Kurmayları Hatay’da

TGC Kurmayları Hatay’da
  • 12.11.2018
  • 651 kez okundu

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı (TGC) Turgay Olcayto, Yönetim Kurulu üyesi bir heyetle geçtiğimiz hafta sonu Hatay’a geldi. Olcayto, beraberinde, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Özdemir, Sibel Güneş, Niyazi Dalyoncu , BİK Hatay Şube Müdürü Soner Kavak ve Antakyalı Gazeteciler Sinan Seyfittinoğlu ve Mithat Kalaycıoğlu ile birlikte 9 Kasım Cuma günü saat 17.30’da Vali Erdal Ata’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Vali Ata, ziyarette, demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olan basın ve medya kuruluşlarının objektif, kişilik haklarına saygılı, halkın haber alma özgürlüğünü savunan bir anlayışla görev yapmasının önemli olduğuna dikkat çekerken, TGC Başkanı Olcayto da kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek, Cemiyet olarak basın çalışanlarının sosyo-ekonomik haklarının günün şartları doğrultusunda iyileştirilmesi için mücadele ettiklerini ifade etti.
TGC) Başkanı Turgay Olcayto ve Yönetim Kurulu üyeleri, Cumartesi günü de Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarete, aynı heyet yanı sıra ilimizdeki basın mensupları da katıldı, mesleki sorunlar masaya yatırıldı, çözüm yolları araştırıldı, sorular yanıtlandı.
Bu arada, HGC Başkanı Ahmet Yetişen, ziyareti anısına TGC Başkanı Turgay Olcayto’ya bir plaket takdim etti. Heyet üyeleri dün İstanbul’a döndü. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ