Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

TKGV Ramazan Desteği 200 Gıda Kolisi

TKGV Ramazan Desteği 200 Gıda Kolisi
  • 08.05.2020
  • 208 kez okundu

Türk Kadını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı (TKGV) Hatay Şubesi Başkan, yönetici ve üyeleri, el ele vererek hayırsever destekleriyle oluşturdukları 200 gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı. Dağıtım, Çarşamba günü Vakfın şubesinde gerçekleşti.
TKGV Şube Başkanı Kadriye Umaroğlu ve yılların başkanı Gül Ergüner başta olmak üzere, diğer yöneticiler; Sabahat Ülkümen, Ayla Bozkurt ile Meryem Çankır öncülüğündeki heyetin buluşturduğu gıda kolileri ihtiyaç sahiplerine teslim edilirken, yeni Başkan Kadriye Umaroğlu şu kısa açıklamayı yaptı:
“Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayı, aynı zamanda, toplumda maddi ve manevi dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma duygularının en üst seviyede hissedildiği ve yaşandığı bir aydır. Bir süredir dünyayı sarsan COVID-19 salgınının işgücüne, dolayısıyla ekonomiye yansımaları ülkemizde de hissedilmiş, ancak merkezi ve yerel yönetimlerin zamanında tedbir alması, Türk toplumuna özgü dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma geleneğimiz, ülkemizdeki yansımalarını hafifletmiştir. Ramazan ayının, bereketli ve ‘çorbada bizim de tuzumuz olsun’ diyerek geleneksel hale getirdiğimiz Ramazan paketlerimizi ihtiyaç sahibi 200 ( iki yüz) aileye ulaştırmanın manevi hazzını yaşadığımız bu mübarek günde, çalışmalarımıza katkıda bulunan ve desteklerini esirgemeyen değerli iş insanlarımıza, hayırseverlerimize, Vakıf Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyor, hayırlı kazançlar diliyoruz.” -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ