Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Topal-Karasayar söz düellosu

Topal-Karasayar  söz düellosu
  • 03.06.2017
  • 1.672 kez okundu

TBMM’de Hatay Milletvekilleri el ele mi, karşı karşıya mı?

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde hafta başında gündem dışı söz alan Hatay CHP Milletvekili Serkan Topal ile AKP Hatay Milletvekili Orhan Karasayar arasında söz düellosu yaşandı. Görüşmede, iki Hatay Milletvekili arasındaki sözlü atışmalar aynen şöyle gerçekleşti:
SERKAN TOPAL (Hatay) – Sayın Başkan. Sayın Karasayar benim Hatay’a gitmediğimi söyledi. İstisnasız her hafta sonu ben Hatay’dayım ve istisnasız bütün mahallelerin, hemen hemen yüzde 90’ını Serkan kardeşiniz gezmiştir, sorunları dinlemiştir.
ORHAN KARASAYAR (Hatay) – Otoyolları, o yapılan yolları görmüyor musun?
SERKAN TOPAL (Hatay) – Ben bunu kabul etmiyorum. Şuraya gelince: Bakın, sizler hizmeti alın, götürün, gerçekte de hizmet edin. Ben bu kürsüde teşekkür edeceğim.
ORHAN KARASAYAR (Hatay) – 750 yataklı hastane yapıldı. Görmüyor musunuz Serkan Bey?
SERKAN TOPAL (Hatay) – Ancak mevcut olan sorunları ben bu kürsüde dile getirmeye devam edeceğim. Hazır bitirmemişken, çok önemli bir konu vardı. Yıllardır, hazine arazileri üzerinde evleri kurulan vatandaşlarımız mülkiyet sorunu yaşıyor. Sadece evlerinin tapusu verilebilir.
ORHAN KARASAYAR (Hatay) – Büyükşehir imarını yapsın, onu da verelim.
SERKAN TOPAL (Hatay) – Hatay’da bir şerh var. Sayın Maliye Bakanımızla görüştüm. Bu konuda da yardımlarınızı bekliyoruz Sayın Karasayar.
ORHAN KARASAYAR (Hatay) – Büyükşehir imarını yapsın, onu da yaparız.
SERKAN TOPAL (Hatay) – Ben, sizlere ve Hükûmete desteklerinden, emeklerinden, Hatay’a götürecekleri hizmetlerinden dolayı teşekkür edeceğiz, ediyorum da aynı zamanda.Ama sorunlar varsa…
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ