Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Topal’dan Teşekkür

Topal’dan Teşekkür
  • 09.04.2020
  • 205 kez okundu

Serkan Topal, Kuveyt’te mahsur olan Hataylıların Türkiye’ye getirilmesi noktasında çalışan herkese teşekkür etti, diğer ülkeler için de aynı hassasiyeti istedi.

Önceki gün toplanan TBMM Genel Kurulu’nda söz alan CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, “Sayın Başkan, ben her zaman bu kürsüde toplumun sorunlarını dile getiriyorum. Bu sefer, teşekkür etmek için söz aldım” dedi. Kuveyt’te mahsur olan Hataylı çalışanların ülkeye getirilmesi konusunda destek olan isimlere tek tek teşekkür eden Topal, şöyle konuştu:
“Öncelikle başta size olmak üzere, değerli arkadaşlar, Kuveyt’te mahsur olan Hataylı hemşehrilerimizin Türkiye’ye getirilmesi noktasında; Sayın Dışişleri Bakanımıza, Sayın Grup Başkan Vekilimiz Özgür Özel’e, yine, AK PARTİ Grup Başkan Vekili Sayın Özlem Zengin’e, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amirimiz Sayın Kadim Durmaz’a ve yakınen ilgilenen Dışişleri Bakan Yardımcımız Sayın Yavuz Selim Kıran’a, AK PARTİ Hatay Milletvekilimiz Sayın Hacı Bayram Türkoğlu’na çok teşekkür ediyorum ve diğer ülkelerde de aynı hassasiyeti bekliyorum. Teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum.”    Tamer Yazar

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ