Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Toroslar, Eylül’de Hatay’da 2.5 km. hattı elden geçirdi

Toroslar, Eylül’de Hatay’da 2.5 km. hattı elden geçirdi
  • 13.11.2017
  • 825 kez okundu

Amaç, kesintisiz sürdürülebilir elektrik…

Toroslar EDAŞ, Eylül ayında Hatay ilimizde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Toroslar EDAŞ, Hatay’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında, 2017 yılının Eylül ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam ettiğini, bu kapsamda 2.5 km’lik elektrik hattının elden geçirildiğini duyurdu.
Toroslar EDAŞ, Hatay’da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdüğü bilgisini verdi ve amacın da daha aydınlık bir Hatay olduğunu bildirdi.
Toroslar EDAŞ’ın Eylül ayına ilişkin ilimiz çalınmalarıyla ilgili bilgileri şöyle:
“İskenderun, Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Erzin, Payas, Belen, İskenderun, Arsuz, Reyhanlı, Altınözü, Antakya, Defne, Samandağ, Yayladağı’ da 2017’nin Eylül ayında 3362 aydınlatma armatürünün bakımı gerçekleştirildi. Hatay ili genelinde 2,5 kilometrelik hattı da elden geçirildi. Adı geçen ilçelerde 14 elektrik panosunun yanı sıra, 6 trafo ve 15 Dağıtım merkezinin de bakımı yapıldı. Eylül 2017’de yeni yatırımlara da hız verdi. Hatay’da 132 kilometrelik yeni kablo döşendi. kentte 384 yeni aydınlatma armatürünün montajı gerçekleşti Ayrıca yeni 48 elektrik panosu ve 27 trafo merkezi montajı tamamlandı.” -Adil Yeşildağ-

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ