Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Tosyalı Göreve Döndü

Tosyalı Göreve Döndü
  • 22.09.2020
  • 101 kez okundu

Koronavirüse yakalanan İskenderun Belediye Başkanı, görevine başladı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 14 günlük karantina sürecini tamamladı. Yaklaşık 15 gün önce koronavirüse yakalandığını duyuran Fatih Tosyalı, dün Sabah İskenderun Belediye Başkanlığı görevine başladı. Tosyalı, belediyeye gelişinde, kapıda birim müdür ve amirlerince kapıda karşılandı.
Tosyalı, geride kalan süreçle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:
“Daha önce paylaştığım üzere, yapılan tetkikler sonucu, tarafıma Kovid 19 pozitif tanısı konulmuştu. Allah’ıma binlerce şükür ki, tedavime evimde devam ederek bugün itibariyle süreçleri tamamladım. Tedavim süresince arayıp şifa temennilerini dile getiren, mesaj atan, dualarını gönderen, bilgi almak için beni arayan değerli Milletvekillerimiz, Sayın Valilerimiz, Kaymakamlarımız, Belediye Başkanlarım, kıymetli parti başkanlarımız, değerli muhtarlarımız, Ticaret ve Sanayi Odaları, esnaf odaları, STK ve derneklerin değerli başkanları, Belediye Meclisimizin sayın üyeleri, İskenderun Belediyesi’nden Başkan Yardımcılarım, Daire Müdürlerim, yakın çalışma arkadaşlarım ile ilimiz içi ve dışından çok samimi duygularını ileten değerli Hataylı hemşerilerime, dostlarıma, arkadaşlarıma, kendim ve ailem adına en kalbi duygularımla teşekkürlerimi sunarım.” ⠀
Bu zor süreçte, başta bizi tedavi eden doktorlarımız olmak üzere, İlgilerini esirgemeyen İlçe Sağlık Müdürümüz, Devlet Hastanesi Başhekimimiz, Devlet, Gelişim ve Palmiye Hastanelerinin doktor hemşire ve tüm çalışanlarına şükranlarımı iletirim. Yüce Allah’tan, bu musibeti yeryüzünden tez zamanda kaldırmasını temenni eder, hastanelerde ve evlerde şifa bekleyen tüm insanlara acil şifalar dilerim.
Haftanın ilk gününde, belediyemizin brifing salonunda, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Daire Müdürlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Birlikte, güzel İskenderun’umuzu daha güzel bir hale getirebilmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, göreve başladıktan sonra ilk etapta Birim Müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.
Tosyalı, burada da şunları söyledi:
“Geçirmiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı, yaklaşık 2 haftadır süren izolasyon sonrası yeniden görevime başlamış bulunmaktayım. Belediye Başkan Yardımcılarım ve Daire Müdürlerime, düzenlemiş oldukları karşılama programı için teşekkür ediyorum. Bu vesile ile tüm hastalarımıza yüce Rabbimden acil şifalar diliyorum.”  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ