Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Turizm Sektörüne İSTE’den Taze Kan

Turizm Sektörüne İSTE’den Taze Kan
  • 07.06.2019
  • 420 kez okundu

İSTE Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Kep Atma Töreni’nde belgelerini alan çiçeği burnunda turizmciler, ailelerinin önünde keplerini havaya fırlatarak hayatlarında yeni bir sayfa açtı.

Mezun ve mezun adayı öğrenciler ile velilerinin sevinç ve heyecanla doldurduğu İSTE Barbaros Hayrettin Konferans Salonu, İSTE Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Kep Atma Töreni’ne ev sahipliği yaptı.
Bölüm birincilerinin konuşmalarının ardından konuşan İSTE Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nazif Çalış, mezun adaylarına seslenerek şunları söyledi:
“Yıllardır devam ettiğiniz eğitim hayatınızın zorlu bir sürecini daha başarıyla tamamladınız. Arkanıza dönüp baktığınızda, hepiniz, bu süreçte zorlu bir eğitimden geçtiğinizi göreceksiniz. İnanıyoruz ki, yapacağınız işlerde, size verdiğimiz çağdaş ve en üst düzey bilgilerle kısa zamanda kariyer basamaklarını hızla tırmanacak ve önemli başarılara imza atacaksınız. Sizler, başarıdan başarıya koşarken, İskenderun Teknik Üniversitesi’ni daha da yüceltecek ve bizleri onurlandıracaksınız. Bugünlere kadar her türlü fedakârlığı göğüsleyerek yetiştiren ailenizi ülkenizi ve üniversitenizi unutmamanızı talep ediyor, bundan sonraki hayatınızda hepinize üstün başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun.”
Konuşmalar sonrasında, belge takdimi için akademik kadro sahnede hazır bulundu. Öğrencilere tek tek belgeleri takdim edildi. Ardından, bahçede hazırlanan platformda, öğrenciler keplerini hep birlikte sevinçle havaya attı. -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ