Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Türkiye’nin normalleşmesi için İnce’ye ihtiyacı var …

Türkiye’nin normalleşmesi için  İnce’ye ihtiyacı var …
  • 04.06.2018
  • 1.185 kez okundu

Yaman, İnce’nin özlenen bir Cumhurbaşkanı Adayı olduğuna vurgu yaptı

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce’yi destekleyen bir basın açıklaması yayınladı.
Türkiye’nin normalleşmesi için İnce’ye ihtiyacı olduğunu açıklamasında belirten Başkan Yaman, şunlara değindi:
“81 Milyonun Cumhurbaşkanı olmaya aday olan; önce barış, huzur diyerek herkesi tek şemsiyenin altında kucaklayan Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce, gerek siyasete verdiği ‘ince’ayar, gerekse çizdiği demokratik çizgi ile özlenen bir Cumhurbaşkanı adayı olmuştur. 24 Haziran; barışçıl, adil, eşit bir düzeni hep birlikte kuracağımız umut dolu bir gün olacaktır. Ülkemizde, bölgemizde barışın, huzurun sağlandığı; bölünmediğimiz, ötekileştirilmediğimiz bir yönetimde, kardeşçe yaşamayı umut ettik.
Tüm bu umutlarımıza sahip çıkan Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce; siyasetteki şeffaf tutumu, halka dokunan söylemleri ve devlet yönetmenin incelik istediği profili ile özgür, barışçıl, laik bir ülke özlemine umut ışığı olmuştur.
Kavgayı değil kucaklaşmayı, tek sesliliği değil çok sesliliği, çoğunlukçu değil çoğulcu politikaları benimseyen duruşu ile tam destek verdiğimiz İnce’ye çıktığı bu demokratik yarışta başarılar diliyorum.
Adımların çocuklarımızın geleceği için atılacağı bu çok önemli yolda; 24 Haziran’da, demokrasiye, barışa, özgürlüğe; ‘Tamam’ diyoruz.” -Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ