Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Ulaşım sorunları çözüme kavuşturuluyor

Ulaşım sorunları çözüme kavuşturuluyor
  • 05.08.2017
  • 787 kez okundu

HBB’nin ulaşım standartlarını zirveye taşıma kararlılığını sürdürdüğü vurgulandı

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin (HBB), ilimizin ulaşım standartlarını zirveye taşıma kararlılığını sürdürdüğü bildirildi. Hatay’ın her köşesini yol yapım çalışmalarıyla donattığı belirtilen HBB ekiplerinin, şehirde yaşanan ulaşım sıkıntılarını bertaraf etmek için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına özveriyle devam etiği ifade edildi.
HBB ekiplerinin yol yapım çalışmalarındaki yeni adresinin Antakya ilçesi olduğu, Alazi, Derince ve Kuzeytepe mahallelerinde sathi kaplama çalışması gerçekleştirilerek, mahalle sakinlerinin yaşadığı ulaşım sorununun çözüme kavuşturulduğu bildirildi.
Alazi Mahallesi’ndeki sathi kaplama çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunan HBB ekiplerinin, Derince ve Kuzeytepe mahallelerindeki çalışmaların devam ettiğini belirtti. Her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da Hatay’ı çağın koşullarına uygun hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekilen HBB ekiplerinin, il genelinde ulaşım sıkıntısı kalmayana dek yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam edeceği dile getirildi.  -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ