Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

Ülkü Ocaklarında Kurslar

Ülkü Ocaklarında Kurslar
  • 04.07.2019
  • 334 kez okundu

Hatay Ülkü Ocaklarında, genç ve çocuklara yönelik spor, kültür, sanat ve dil kursları açıldı. Ülkü Ocakları Başkanlığı’ndan etkinliklerle ilgili şu bilgi verildi:
“Eğitsel ve kültürel faaliyetlerin vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğu günümüzde, Ülkü Ocakları olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve bu doğrultuda planladığımız Yaz Kursu kapsamında; Yabancı Dil Eğitimi, Türk Tarihi Seminerleri, Kitap Okuma, Satranç, Ebru Sanatı gibi etkinlikler yanı sıra Yüzme, Crossfit, Atletizm ve Bilek Güreşi gibi sportif faaliyetlerle kursumuzun 2. gününü tamamlamış bulunmaktayız.
Hatay Ülkü Ocakları tarafından, gençlerin yaz tatilini dolu dolu ve eğlenceli geçirmeleri adına düzenlenen yaz kurslarının bir diğer amacı da, Türk gençliğinin; kültür, sanat ve spor alanında değişen dünyaya ayak uydurarak, milli hassasiyetlerini ve sorumluluğunu bilen gençler olarak yetişmesine katkıda bulunmaktır.
Vatan sevgisiyle yoğrulan imanlı gençliği yetiştirmeyi kendine şiar edinen Ülkü Ocakları olarak, düzenlediğimiz kurslara tüm gençleri bekleriz.” -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ