Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Üniversiteli kaza kurbanı

Üniversiteli kaza kurbanı
  • 05.07.2018
  • 1.247 kez okundu

23 yaşındaki İSTE Mühendislik öğrencisi Murat Dünser Trafik kazasında öldü

İskenderun Teknik Üniversitesi Mühendislik Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyan Murat Dünser adlı öğrenci trafik kazasında can verdi. İSTE Rektörlüğü, ölen öğrencisi için başsağlığı mesajı yayınladı.
Bu arada kaza kurbanı öğrencinin sosyal medyayı çok iyi kullandığı, doğaya adeta aşıkcasına bağlı olduğu, fanatik Beşiktaş taraftarı olup, arkadaşları arasında çok sevilen bir kişiliğe sahip olduğu belirtildi. Üniversite mühendislik fakültesi öğrencisi Murat Dünser’ in ölümünden önceki son sosyal medya mesajı 25 Haziran’da şöyle oldu:
-Kendi Doğrularınızı Bilip Ona Göre Yaşayın Emin olun AKP’yi savunmayınca Dinden çıkmış olmayacaksınız .. CHP’yi Savununca Atatürkçü , Laf edince de Atatürkçülüğünüze Leke gelmiyecek.. MHP’ yi desteklemeyince Vatanını Sevmiyor Olmayacaksınız .. HDP’ ye Oy Atmayınca Kürt olmaktan çıkmayacaksınız .
-Hepimiz partimiz için varız . Yanlış ! Partiler sizler için var. Siz savunduğunuz parti için yanlış gördüğünüz düşünceleri sorgusuz sualsiz savunmayın onlar yanlışa yanlış demiyorsa, Savunmayı bırakın emin olun daha rahat uyuyacaksınız Bir Sürünün Üyesi Olmak Zorunda Değilsiniz. Siz yanlışa yanlış diyin ve Huzurun Tadına Varın Seveceksiniz … -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ