Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Vali Ata, Polis heyetini kabulünde açıkladı:

Vali Ata, Polis heyetini kabulünde açıkladı:
  • 12.04.2018
  • 1.029 kez okundu

Hatay, daha huzurlu bir yer…

“Hatay, daha çok göç almasına rağmen, en az diğer illerimiz kadar, hatta daha güvenlidir.” Bu söz, Vali Erdal Ata’ya ait.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu heyetini makamında kabul eden Vali Erdal Ata, Türk Polis Teşkilatı’nın mesai mefhumu gözetmeksizin 24 saat esasıyla, gecesini gündüzüne katarak vatandaşlarımızın rahat ve huzur içinde hayatını idame ettirmesi için görev ifa etmekte olduğunu hatırlattı.
Hatay’ın, ülkemizdeki 81 il içerisinde en hassas illerden biri olduğunu vurgulayan Vali Ata, şu bilgileri verdi:
“İlimiz, Suriye’de 2011 yılında yaşanmaya başlayan süreçten dolayı en fazla göç alan illerimiz biridir. Bugün Suriyeli misafirlerin de yaşadığı bir kentimizdir. Sınır olaylarına baktığımız zaman, bir hayli yoğun… Bu kadar göç dalgası almasına ve kentimizin demografik yapısı itibariyle birtakım farklılıklar olmasına rağmen, Allah’a çok şükür ilimizin emniyet yönünden diğer kentlerimizden huzurlu olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bunun, başta İl Emniyet Müdürümüz ve siz değerli çalışma arkadaşlarının gösterdiği fedakârlık sayesinde olduğunu biliyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ