Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Vali Doğan…

Vali Doğan…
  • 03.06.2019
  • 1.083 kez okundu

Büyükşehir ve İlçe Belediyelerini ‘Halk Plajı’ yapmaya çağırdı

Vali Rahmi Doğan, ilimiz Hatay’ın turizm sektöründe istenilen yere gelebilmesi için her kişi ve kurumun üzerine düşen sorumluluk duygusuyla hareket etmesi gerektiğini belirtti. Vali Doğan, Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerine “halk plajı” oluşturmaları konusunda çağrıda bulunurken şöyle dedi:
“Halk plajı ile ilgili husus, yine Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin yapması gereken husus. ‘Deniz Turizmi’ diyoruz, ‘188 km plajımız var’ diyoruz. İnsanlar bu denize girip dinlenemedikleri sürece, istersen 88.000 km plajımız olsun, bir anlamı yok . Bizim de Arsuz’da Valiliğin Kampı var. Biz oraya bir dalgakıran yaparak, en azından o kısma gelen misafirlerimizi rahat etmesi açısından çalışma yapıyoruz. En azından halk plajlarının olduğu yerlere bu dalgakıranlar yapılarak, insanların denizdin istifa etmesi sağlanabilir.”
Vali Rahmi Doğan, yapımı süren Arsuz-Çevlik yolunda Karavan Park konusunda da düşünceleri olduğunu belirtti ve bu konuda şu mesajı verdi:
“Karavan park işi daha önce de gündeme gelmişti. Bu karavan park işini, bizim yapmış olduğumuz Arsuz- Samandağ yolu içerisinde düşünebiliriz ve bunun çalışmasını yapacağız.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ