Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Yaman: Kadınlar, geleceğimizin aynası…

Yaman: Kadınlar, geleceğimizin aynası…
  • 07.03.2017
  • 1.166 kez okundu

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, kadınların gelecek nesillerin aynası olduğuna dikkat çekti. Defne Belediye Başkanı YAMAN’ın mesajı şöyle:
“Emeğin, kadın eliyle ve alın teriyle daha da kutsallaştığı bir dünyada annelerimiz, eşlerimiz, kız kardeşlerimiz, çocuklarımız olan kadınlarımız, geleceğin çağdaş, özgür ve aydın nesillerinin aynası olacaklardır.
Kadınlarımızın sahip olduğu hakları öğrenmesi konusunda farkındalık yaratmak, modern ve özgür kadınlar olarak çağdaş ve aydın çocuklar yetiştirilmesini beraberinde getirecektir.
Hayatımızın her noktasında başlı başına bir değer olan kadınlarımızı baş tacı etmek bir lütuf değil, aydınlığa erişmiş bir toplumun temel göstergesidir. Kadınlarımızın ayırıma maruz kalmadan her alanda özgür kılınmasını sağlamak, cehaleti sıyırıp, daha ileri taşınmış bir neslin kapılarını aralamakla eşdeğerdir. Hayatımıza değer katan kadınlarımızı daha barışçıl, daha demokratik, daha özgür görmeyi arzu ediyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ